DaR - Deti a Rodina


Silvester na Roštúne (Doplnené)

Dátum vloženia záznamu Streda 16 December 2009 at 9:58 pm
Táto akcia je pre chlapov, ktorí majú pocit, že by radi v posledný deň roka strávili chvíľu v chráme Božieho stvorenia a aj takýmto spôsobom vyjadrili Stvoriteľovi vďaku za prežitý rok. (Celý článok)


Štedrý deň v lese (Doplnené)

Dátum vloženia záznamu Streda 16 December 2009 at 9:48 pm
Aj tento rok, na Štedrý deň doobeda pozývame Otcov s deťmi na malý výlet do lesa. S deťmi sme na poslednom indiánskom stretku vyrobili štyri vtáčie búdky. (Celý článok)


Možno príde aj sv. Martin

Dátum vloženia záznamu Streda 04 November 2009 at 05:49 am
Pozývame deti na tradičný Svätomartinský sprievod s lampášikmi, ktorý pripravujeme v spolupráci so združením MLOK. Sprievod sa začína v stredu, 11. novembra o 17. hodine pri bráne do Zámockého parku (pri vinárni). (Celý článok)


Stretnutie rodín pod horami

Dátum vloženia záznamu Streda 09 September 2009 at 12:39 pm
Po roku sa opäť streteneme na podhorí. Celodenné stretnutie sa bude konať v nedeľu, 27.septembra o 10 hodine opät na lúke v Sološnici, ktorá sa minulý rok dobre osvedčila. (Celý článok)


Detský klubík

Dátum vloženia záznamu Štvrtok 03 September 2009 at 10:11 pm
V tomto školskom roku budú mať naše ratolesti predškolského veku po prvý raz možnosť stretávať sa v detskom klubíku. Do klubíku, ktorý bude jednoduchou obdobou škôlky, pozývame predovšetkým deti mamičiek na materskej dovolenke. (Celý článok)


Materské centrum Slniečko

Dátum vloženia záznamu Štvrtok 03 September 2009 at 10:08 pm
Materské centrum Slniečko pokračuje v tomto školskom roku v stretnutiach mamičiek s deťmi. Budeme sa stretávať každý utorok (okrem prázdnin a sviatkov) od 9:30 v školskom klube ZŠ M. Olšovského. Ste srdečne vítaní.


Veľká dobrodružná výprava

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 16 August 2009 at 9:45 pm
Milý náš súkmeňovec,
Indiáni od Sokolieho oka
zvolávajú Veľkú dobrodružnú výpravu do Skalistých hôr.
Náš celodenný výlet sa koná v pondelok, 24.augusta. Deň strávime v Malých Karpatoch, niekde medzi Sološnicou a Plaveckým Mikulášom. (Celý článok)


Tábor je za nami

Dátum vloženia záznamu Utorok 21 Júl 2009 at 11:14 pm
Pred pár dňami sme sa vrátili z našej indiánskej stanovačky. Verím, že každý si so sebou priniesol kopu pekných dojmov a zážitkov. Malí indiáni nazbierali do svojej čelenky pierka za kamarátstvo, odvahu, rýchlosť, múdrosť a ďaľšie pozitívne "indiánske" vlastnosti. Podaktorí aj nejakú tú odreninu či sinku. No dôležité je, že sa nič vážne nestalo a všetci sme zdraví. (Celý článok)


Deň otcov

Dátum vloženia záznamu Pondelok 29 Jún 2009 at 12:09 am
V sobotu 20. júna sme spolu s ďaľšími otcami - rodičmi žiakov ZŠ M. Olšovského v Malackách usporiadali malú púť - výstup na kopec Tri kríže nad Pernekom. (Celý článok)


Stretnutie rodín

Dátum vloženia záznamu Utorok 12 Máj 2009 at 12:44 pm
Milí priatelia, srdečne vás pozývame na stretnutie rodín v prírode. Ak máte pocit, že by vám prospel aktívny oddych v prírode a túžite po spoločenstve, zjednotení sa v modlitbe, prežití dobrodružstva a upevnení vzájomných priateľstiev, tak ste v nedeľu 7.júna srdečne vítaní. Stretnutie sa koná na Včelnici (objekt CVČ pri prvom kruhovom objazde po vjazde do Malaciek z diaľnice). (Celý článok)


Zdobenie kraslíc v Slniečku

Dátum vloženia záznamu Utorok 14 Apríl 2009 at 9:57 pm
Neverili by ste, ale veľkonočné kraslice môžu zdobiť už aj trojročné deti. V skupinke mamičiek s deťmi sme sa o tom mali možnosť vo veľkonočnom týždni presvedčiť. Deti mali nesmiernu radosť zo slobody "umeleckého prejavu". (Celý článok)


Polievka na námestí

Dátum vloženia záznamu Utorok 24 Marec 2009 at 11:34 pm
Jednoduchý polievkový "bufet", ktorý bol v sobotu 21.3. v čase obeda ovorený v parku na Kláštornom námestí v Malackách sa pre viacerých okoloidúcich stal miestom, kde mohli na chvíľu vystúpiť zo zhonu, ktorým sú naše sobotňajšie nákupy často poznačené. (Celý článok)

LinkdumpStanovy združenia

Dátum vloženia záznamu Pondelok 20 Apríl 2009 at 8:07 pm Stanovy OZ DaR


Prečo sme tu

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 15 Marec 2009 at 6:53 pm Milí kamaráti a známi, dnes už rodičia väčších či menších detí. (Celý článok)


Náš tím

Dátum vloženia záznamu Piatok 09 Január 2009 at 9:52 pm (Celý článok)

Združenie
pre podporu rodín a detí

Sme občianskym združením v službách rodiny a detí. Usilujeme sa o všestrannú podporu a povznesenie rodiny.