DaR - Deti a Rodina


Kŕmenie zvierat na Štedrý deň

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 19 December 2010 at 10:01 pm
Po roku opäť pozývame oteckov s deťmi na hodinku strávenú v lese. Budeme prikrmovať zvieratká, ktorým takto spríjemníme Štedrý deň. Stretneme sa o 10:00 u nás na Záhradnej ulici a pôjdeme spolu do blízkeho lesíka.


Silvester v horách

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 12 December 2010 at 10:44 pm
Pre tých, ktorí túžia stráviť pár hodín z posledného dňa v roku v chráme Božej prírody, podeliť sa s niekym o to čo je za nami, či vzhliadnuť k tomu, čo nás čaká a možno pri tom trocha zdravo premrznúť, je tu pozvánka na tradičné podujatie - doobedňajší silvestrovský výstup chlapov na Vapennú - Roštún. (Celý článok)


Svätomartinský sprievod (Doplnené)

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 07 November 2010 at 9:29 pm
Svätomartinský sprievod detí s lampášikmi sa začína v piatok,
12. novembra o 17. hodine pri bráne do Zámockého parku (pri vinárni). (Celý článok)


Prvý rok činnosti klubíku

Dátum vloženia záznamu Štvrtok 15 Júl 2010 at 3:47 pm
S radosťou môžeme konštatovať, že máme za sebou úspešný rok v Klubíku. V priebehu školského roka sa v ňom vystriedalo 13 detí, z toho 7 stálych Klubikárov. (Celý článok)


Rodinná knižnica

Dátum vloženia záznamu Štvrtok 01 Júl 2010 at 6:35 pm
Jednou z najväčších bolestí našej uponáhľanej doby je, že nestíhame reflektovať to, čo sa deje okolo nás. Stávame sa databankami informácií, namiesto toho, aby sme naplnili Boží zámer s nami: byť jeho živými chrámami. Nestíhame našu dušu cielene napájať živou vodou, ktorá nás robí lepšími, múdrejšími (pričom múdrosť nie je viazaná na kvantum prijatých informácií) a dokonalejšími. (Celý článok)


Deň otcov

Dátum vloženia záznamu Streda 02 Jún 2010 at 08:45 am
V nedeľu, 20.6. je deň otcov. Tento sviatok si pripomenieme v jeho predvečer, v sobotu 19.6. malým horským pochodom. Spolu s našimi deťmi vystúpime ku "Trom krížom" pri Perneku, kde spoločne predložíme svoje deti a rodiny Bohu. (Celý článok)


Letný indiánsky rodinný tábor

Dátum vloženia záznamu Streda 07 Apríl 2010 at 10:30 pm
Je tu pozvánka pre všetkých, ktorí túžia prežiť dobrodružstvo s kamarátmi v prírode, na chvíľu sa podobať indiánom, bývať v stane obklopený prírodou. (Celý článok)


Podeľme sa - verejná zbierka (Doplnené)

Dátum vloženia záznamu Utorok 09 Marec 2010 at 06:25 am
Pozývame vás zapojiť sa do 4. ročníka podujatia “Podeľme sa!”.
Cieľom je pomôcť ženám a ich deťom v núdzi, pomôcť im v ich ťažkých životných situáciách a tiež umožniť ľuďom dobrej vôle prejaviť svoj súcit, solidaritu s trpiacimi a ochotu pomôcť im.
Podstatou podujatia je:
Na obed jem polievku, no "platím" (formou daru) rezeň.
Nedávam almužnu, ale dávam to, čo si odopriem. (Celý článok)


Plesová sezóna vrcholí

Dátum vloženia záznamu Pondelok 15 Február 2010 at 8:23 pm
Na maškarnom plese sa stretli aj "indiáni" z letného tábora. Pri veselej hudbe sa deti vyšantili, nechýbala ani súťaž o najkrajšiu masku, či populárny stoličkový tanec. (Celý článok)


Maškarný ples v Slniečku

Dátum vloženia záznamu Pondelok 15 Február 2010 at 8:02 pm
Mamičky z materského centra Slniečko sa spolu so svojimi deťmi stretli na maškarnom plese. Deti v školskom klube čakala miestnosť vyzdobená balónmi a papierovými reťazami, ktoré týždeň predtým samé vyrobili. Pri niektorých maskách sme mali čo robiť, aby sme zistili, kto sa za maskou skrýva. Panovala super atmosféra, pre deti boli pripravené sútaže, tančeky a malé občerstvenie. (Celý článok)


Dobrá novina

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 03 Január 2010 at 11:52 pm
Koledníci 15. ročníka Dobrej noviny, verejnej zbierky organizovanej hnutím detí eRko, ďakujú za štedrú podporu všetkým dobrodincom z Malaciek. (Celý článok)

Linkdump

Združenie
pre podporu rodín a detí

Sme občianskym združením v službách rodiny a detí. Usilujeme sa o všestrannú podporu a povznesenie rodiny.