Chlapi » Deň otcov - diskusia

02 06 10 + 84 - 64 Deň otcov - diskusia


V nedeľu, 20.6. je deň otcov. Tento sviatok si pripomenieme v jeho predvečer, v sobotu 19.6. malým horským pochodom. Spolu s našimi deťmi vystúpime ku "Trom krížom" pri Perneku, kde spoločne predložíme svoje deti a rodiny Bohu. Radi by sme týmto spôsobom zdôraznili hodnotu otcovstva, to že otec má v rodine nezastupiteľné miesto nielen ako ten, kto ju zabezpečuje materiálne, ale aj ako duchovná autorita.
Stretneme sa v Perneku pri kostole o 16:30. Predpokladaný návrat je o 18:30. Pozývame všetkých otcov s ich deťmi. Ak máte záujem o odvoz z Malaciek, prípadne môžete ponúknuť voľné miesto v aute, ozvite sa prosím komentárom k tomuto príspevku.

Chystáme sa s dcérkou, možno dvoma. Takže v aute budeme mať min.2 miesta voľné a môžeme niekoho vzať. Pôjdeme cca o 16:00 z Kostolišťa.
Peter Poláček (Email) - 07 06 10 - 12:53

  
Pamätať si osobné informácie?

Emotikony / Textile

Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Malé upozornenie: všetky HTML tagy okrem <b> a <i> budú odstránené. Odkazy a maily stačí vložiť zapísaním obyčajného textu.