DaR - Deti a Rodina

back to weblogSvätomartinský sprievod (Doplnené)Svätomartinský sprievod detí s lampášikmi sa začína v piatok,
12. novembra o 17. hodine pri bráne do Zámockého parku (pri vinárni). Piesne o svätom Martinovi nájdete na: Piesne ku sprievodu

Usporiadatelia:
RK Fara Malacky - Spoločenstvo mladých, Školský klub pri CZŠ, združenia Mlok a Dar

Doplnené 04-12-2010


Radosť zo stretnutia so svätým Martinom zažilo tento rok niekoľko desiatok detí, ktoré boli väčšinou doprevádzané svojimi rodičmi. Svätý Martin sa podelil so žobráčikom o svoj plášť, zažal ohník, od ktorého si deti pripálili svoje lampáše a ako správny rytier všetkých odprevadil až bráne Zámockého parku. Vďaka šikovným mamičkám a babkám sme mali možnosť si pochutnať na výborných svätomartinských rožkoch. Zhasínajúc sviečky v lampášoch sme sa lúčili o čosi bohatší - o svetielko, ktoré sa sv. Martinovi podarilo zažnúť v našich srdciach.
Fotoalbum
  
Pamätať si osobné informácie?

Emotikony /

Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Malé upozornenie: všetky HTML tagy okrem <b> a <i> budú odstránené. Odkazy a maily stačí vložiť zapísaním obyčajného textu.

Združenie
pre podporu rodín a detí

Sme občianskym združením v službách rodiny a detí. Usilujeme sa o všestrannú podporu a povznesenie rodiny.

Vnímame a sami vo svojich rodinách zažívame tlak, ktorý je dnes vyvíjaný na rodinu. Prostredníctvom našich aktivít chceme pomôcť otcom a matkám vytvárať v ich rodinách prostredie vzájomnej lásky a prijatia.

O násStanovy združenia

Dátum vloženia záznamu Pondelok 20 Apríl 2009 at 8:07 pm Stanovy OZ DaR


Prečo sme tu

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 15 Marec 2009 at 6:53 pm Milí kamaráti a známi, dnes už rodičia väčších či menších detí. (Celý článok)


Náš tím

Dátum vloženia záznamu Piatok 09 Január 2009 at 9:52 pm (Celý článok)


Naša vízia

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 07 December 2008 at 12:52 am Dar je občianske zduženie, ktoré založili matky a otcovia rodín. Denne sa vo svojich rodinách stretávame s mnohými výzvami. (Celý článok)