Chlapi » Výstup na Roštún

20 12 11 + 81 - 37 Výstup na Roštún


Ak máte chuť stráviť pár hodín z posledného dňa v roku v chráme Božej prírody, podeliť sa o to čo je za nami, či vzhliadnuť k tomu, čo nás čaká a možno pri tom trocha zdravo premrznúť, je tu pozvánka na tradičné podujatie - doobedňajší silvestrovský výstup chlapov na Vapennú - Roštún. Stretneme sa, tak ako po minulé roky, buď o 8:00 na parkovisku pred nemocnicou v Malackách, alebo o 8:30 v Sološnici pri záhradkárskej oblasti. Predpokladaný návrat je okolo obeda. Keď potrebujete odvoz, alebo ho môžete poskytnúť, ozvite sa reakciou na tento článok.

Su k dispozicii 3 miesta v aute / Feri N.
Dominik - 22 12 11 - 13:36

Prídem z Kostolišťa do MA autom, potom ho zoberiem, alebo sa pridám k niekomu, podľa potreby.
Peter P
Peter Poláček (Email) - 23 12 11 - 12:50

Zatiaľ 3-4 miesta v aute voľné.
Marián W. (Email) - 28 12 11 - 15:39

ja mozem auto, mam luxusne neklimatizovane s vyfukom mimo vozidla
DanielkoM. (Email) - 30 12 11 - 20:34

chlapici, tento krat beriem deti, neda mi ich nechat doma na starost mojej ženičke, asi nebudeme stihat prist na 8.00 , snad sa cestou stretneme, zelam štastný výstup a zostup, berte dobre boty, budny, šále, čapice bude asi čerstvo + niečo na zohriatie. Držte sa. tata JJ
Jozef J. (Email) - 30 12 11 - 23:13

  
Pamätať si osobné informácie?

Emotikony / Textile

Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Malé upozornenie: všetky HTML tagy okrem <b> a <i> budú odstránené. Odkazy a maily stačí vložiť zapísaním obyčajného textu.