DaR - Deti a Rodina

back to weblogStretnutie rodínMilí priatelia, srdečne vás pozývame na stretnutie rodín v prírode. Ak máte pocit, že by vám prospel aktívny oddych v prírode a túžite po spoločenstve, zjednotení sa v modlitbe, prežití dobrodružstva a upevnení vzájomných priateľstiev, tak ste v nedeľu 7.júna srdečne vítaní. Stretnutie sa koná na Včelnici (objekt CVČ pri prvom kruhovom objazde po vjazde do Malaciek z diaľnice).


Program tohoročného "Farfestu" bude nasledovný:
9:30 Príchod, stretnutie
10:00 Dobrodružná výprava v divočine
alebo Indiana Jones potrebuje našu pomoc
(pre istotu zoberte deťom náhradné oblečenie)
12:00 Príprava na sv. omšu
12:30 Sv. Omša
13:30 Obed - kotlíkový guláš
15:00 Dobytie Jericha
pokus o rekonštrukciu biblického príbehu
17:30 Večera


Ak môžete, prídite pred 10 hodinou, druhý bod programu sa bude konať mimo objektu Včelnice. Svoju účasť prosím potvrďtre do konca mája. Aby sme mohli uhradiť náklady na pripravovaný obed, prosíme o účastnícky poplatok 1€ za dospelého a 0,50€ za dieťa.
Tešíme sa na pekne strávený čas.
Za prípravný tím
Dominik Dobrovodský, tel. 0904-426671

Pre lepšiu orientáciu pripájam mapku.

Rozširujúca informácia:
Na večeru je možné opiecť si dobroty z vlastných zásob.
Prosím prineste so sebou malý darček pre deti do tomboly v hodnote 1€ (za každé svoje dieťa jeden).
Dominik (Email) - 27 05 09 - 23:01

Ako jednému z organizátorov mi neprislúcha na tomto fóre stretnutie hodnotiť. Chcem poďakovať každému kto prišiel, lebo prispel k tomu, aby sme sa všetci cítili bližšie jeden k druhému, aby sme zažili spoločenstvo a Božiu prítomnosť.
Týmto spôsobom ďakujem všetkým, ktorí pomáhali pri príprave a realizácii tohto podujatia. Mám radosť, že sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní urobiť niečo pre druhých. Vďaka patrí aj hlavnému Organizátorovi za ochrannú ruku.

Nasleduje je krátka (skoroštatististická) správa z nedele:
Na Včelnici bolo v nedeľu 130 účastníkov;
Navarili a zjedli sme 30 litrov gulášu;
Účastnícky poplatok 101,50€;
Celkové náklady boli 83,94€;
Zostalo nám 17,56€. Keďže kotol(parák), v ktorom sme varili guláš sme mali požičaný a evidentne dosluhuje, radi by sme pre budúce akcie kúpili nový. Verím, že nebudete mať nič proti tomu, keď výťažok z akcie použijeme pri jeho kúpe (ca.50€).

Rád by som vystavil fotografie zo stretnutia na tejto stránke. Tých z vás, ktorí ich môžete poskytnúť prosím, ozvite sa mi e-mailom.

PRIDANÉ: Takže fotky nájdete tu: http://darko.sk/galeria/cpgslides.php?album=3&rows=10&cols=6
Dominik - 09 06 09 - 12:58

Vydarená akcia,aj pocasie.Obdivujem rodinu Dobrovodských, že popri nedávnom pomáhaní pri organizácii 1.sv.príjímania, zamestnaní, všakovakých potrebách vlastných detí,príprave letného tábora, sa ešte podujali skvalitniť tohoročný Far-fest.Klobúk dole...Jediné čo sa mi nepáčilo boli kliešťaky.
Petra - 16 06 09 - 12:24

  
Pamätať si osobné informácie?

Emotikony /

Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Malé upozornenie: všetky HTML tagy okrem <b> a <i> budú odstránené. Odkazy a maily stačí vložiť zapísaním obyčajného textu.

Združenie
pre podporu rodín a detí

Sme občianskym združením v službách rodiny a detí. Usilujeme sa o všestrannú podporu a povznesenie rodiny.

Vnímame a sami vo svojich rodinách zažívame tlak, ktorý je dnes vyvíjaný na rodinu. Prostredníctvom našich aktivít chceme pomôcť otcom a matkám vytvárať v ich rodinách prostredie vzájomnej lásky a prijatia.

O násStanovy združenia

Dátum vloženia záznamu Pondelok 20 Apríl 2009 at 8:07 pm Stanovy OZ DaR


Prečo sme tu

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 15 Marec 2009 at 6:53 pm Milí kamaráti a známi, dnes už rodičia väčších či menších detí. (Celý článok)


Náš tím

Dátum vloženia záznamu Piatok 09 Január 2009 at 9:52 pm (Celý článok)


Naša vízia

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 07 December 2008 at 12:52 am Dar je občianske zduženie, ktoré založili matky a otcovia rodín. Denne sa vo svojich rodinách stretávame s mnohými výzvami. (Celý článok)