DaR - Deti a Rodina

back to weblogTábor je za namiPred pár dňami sme sa vrátili z našej indiánskej stanovačky. Verím, že každý si so sebou priniesol kopu pekných dojmov a zážitkov. Malí indiáni nazbierali do svojej čelenky pierka za kamarátstvo, odvahu, rýchlosť, múdrosť a ďaľšie pozitívne "indiánske" vlastnosti. Podaktorí aj nejakú tú odreninu či sinku. No dôležité je, že sa nič vážne nestalo a všetci sme zdraví.
Rád by som sa touto cestou poďakoval Bohu za jeho ochranu. Taktiež patrí vďaka všetkým rodičom, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom pomohli, vedúcim, ktorí sa stali pre deti staršími kamarátmi a mali pre nich vždy otvorené srdce, organizátorom za obetavú a nezištnú prácu vrámci svojho voľna, táborovému kaplánovi za jeho duchovnú, ale aj manuálnu službu, kuchárkam za dobré jedlo, podpornému tímu, ktorý staval tábor a v neposlednom rade aj vám rodičom, za to, že ste nám s dôverou zverili svoje deti.
Ak by ste si chceli pripomenúť chvíle prežité na tábore, na nasledujúcich linkách sú fotografie.
Album 1
Album 2
Album s komentárom
  
Pamätať si osobné informácie?

Emotikony /

Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Malé upozornenie: všetky HTML tagy okrem <b> a <i> budú odstránené. Odkazy a maily stačí vložiť zapísaním obyčajného textu.

Združenie
pre podporu rodín a detí

Sme občianskym združením v službách rodiny a detí. Usilujeme sa o všestrannú podporu a povznesenie rodiny.

Vnímame a sami vo svojich rodinách zažívame tlak, ktorý je dnes vyvíjaný na rodinu. Prostredníctvom našich aktivít chceme pomôcť otcom a matkám vytvárať v ich rodinách prostredie vzájomnej lásky a prijatia.

O násStanovy združenia

Dátum vloženia záznamu Pondelok 20 Apríl 2009 at 8:07 pm Stanovy OZ DaR


Prečo sme tu

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 15 Marec 2009 at 6:53 pm Milí kamaráti a známi, dnes už rodičia väčších či menších detí. (Celý článok)


Náš tím

Dátum vloženia záznamu Piatok 09 Január 2009 at 9:52 pm (Celý článok)


Naša vízia

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 07 December 2008 at 12:52 am Dar je občianske zduženie, ktoré založili matky a otcovia rodín. Denne sa vo svojich rodinách stretávame s mnohými výzvami. (Celý článok)