DaR - Deti a Rodina

back to weblogSilvester na Roštúne (Doplnené)Táto akcia je pre chlapov, ktorí majú pocit, že by radi v posledný deň roka strávili chvíľu v chráme Božieho stvorenia a aj takýmto spôsobom vyjadrili Stvoriteľovi vďaku za prežitý rok. Stretneme sa buď o 8:00 na parkovisku pred nemocnicou v Malackách, alebo o 8:30 v Sološnici pri záhradkárskej oblasti. Predpokladaný návrat je okolo obeda. Prosím ozvite sa reakciou na tento článok, ako plánujete cestovať. Dokážeme tak zoptimalizovať dopravu a vyťažiť autá. Pre tých, ktorí prídu po prvý raz, mapka je na http://darko.sk/pivot/entry.php?id=22
Tu sú nejaké fotky z minulého roka.
Doplnené 3.januára 2010
Bolo to super silvestrovské doobedie. Kto si neužil šľapačku do kopca, ten sa mohol povzbudiť silou spoločenstva a ak náhodou ani to nevyšlo ešte zostáva ticho hory či stretnutia s jej obyvateľmi. Ak predsa len niekoho cestou nič neoslovilo, tak ho museli chytiť za srdce nádherné výhľady z vrchola. To všetko v posledný deň roka s vďakou Stvoriteľovi za to čo sme mohli s našimi blízkymi prežiť a nádejou, že sa tu o rok stretneme opäť. Fotky z výstupu

Ahojte chlopi. Tak na túto správu som čakal už velmi dlho :-) Určite pôjdem. Dúfam, že ako je u nás tradícia a niečo do toho príde, tentokrát sa nestane nič a budem sa môcť zúčastniť. Dominik, ak by bolo treba mám k dispozícii auto, to sa vieme dohodnúť aj neskôr. Od 28.12. sme v MA. Všetkým prajem požehnaný advent.
Martin - 17 12 09 - 07:41

A ešte som zabudol jednu vec: po minuloročnej premiére všetkým vrééélo odporúčam.
Martin - 17 12 09 - 07:42

Čaute chlapi, už to mám poznačené v kalendári. Dúfam, že budem môcť prísť.
Peter (Email) - 27 12 09 - 22:13

Nazdar,

takze situacia s autami sa zatial vyvija takto:
Dominik > Ondro + 3
Lojzo > Peter T. + 2
Dano > Jozko + 2

Stretneme sa pred nemocnicou o 8:00 a tam to este doladime.
Dominik - 30 12 09 - 10:58

Ahojte, ak mate nejake foto, s ktorym by ste sa radi podelili, poslite mi ho prosim e-mailom - najlepsie vo formate 800x600px.
Dik.
Dominik - 03 01 10 - 23:39

  
Pamätať si osobné informácie?

Emotikony /

Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Malé upozornenie: všetky HTML tagy okrem <b> a <i> budú odstránené. Odkazy a maily stačí vložiť zapísaním obyčajného textu.

Združenie
pre podporu rodín a detí

Sme občianskym združením v službách rodiny a detí. Usilujeme sa o všestrannú podporu a povznesenie rodiny.

Vnímame a sami vo svojich rodinách zažívame tlak, ktorý je dnes vyvíjaný na rodinu. Prostredníctvom našich aktivít chceme pomôcť otcom a matkám vytvárať v ich rodinách prostredie vzájomnej lásky a prijatia.

O násStanovy združenia

Dátum vloženia záznamu Pondelok 20 Apríl 2009 at 8:07 pm Stanovy OZ DaR


Prečo sme tu

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 15 Marec 2009 at 6:53 pm Milí kamaráti a známi, dnes už rodičia väčších či menších detí. (Celý článok)


Náš tím

Dátum vloženia záznamu Piatok 09 Január 2009 at 9:52 pm (Celý článok)


Naša vízia

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 07 December 2008 at 12:52 am Dar je občianske zduženie, ktoré založili matky a otcovia rodín. Denne sa vo svojich rodinách stretávame s mnohými výzvami. (Celý článok)