DaR - Deti a Rodina

back to weblogVýstup na Vápennú


Posledný deň v roku budú chlapi opäť na horách. Vďačnosť sa dá vyjadriť rôznym spôsobom. My to urobíme tak, že chvíľu zotrváme v tichu, vzdáme vďaku Stvoriteľovi, aby sme mohli počuť jeho hlas. Na to je ideálnym prostredím príroda - chrám, ktorý Boh sám stvoril. Tých, ktorým je toto vyjadrenie blízke pozývame na výstup na Vápennú (Roštún). Verím, že napriek rodinným povinnostiam sa nám podarí získať pár hodín aby sme povedali ďakujem za uplynulý rok a v prírode načerpali silu na prvé týždne nového roka.
Termín akcie: 31.12.2008 8:00-12:00
Stretneme sa v Malackách pred nemocnicou o 8:00 alebo v Sološnici pri záhradkárskej osade o 8:30. Výstup nie je náročný. Celá túra (tam aj späť) trvá ca. 3 hodiny. Plánovaný návrat do Malaciek je okolo obeda.
Ak máte o akciu záujem, ozvite sa mi prosím na mobil, aby sme dohodli vyťaženie áut z Malaciek.(904426671)

Ahoj Dominik,
Takáto príjemná informácia o čisto mužskej “expedícii” ma príjemne prekvapila a potešila. O nič menej ako informácia o existencii takejto stránky a združenia.
Dominik, ja sa osobne zúčastním, ak by bola potreba, môžem zobrať auto.
Prajem požehnaný deň, Maťo Valúch
Martin - 18 12 08 - 06:28

Tesim sa Mato! Stránka je len tak na polovicu, robím ju úchytkom – v autobuse, u doktora v čakárni a tak.
Dominik - 18 12 08 - 16:58

Ahojte,
toto je to co potrebujem, byt chvilu bez mojej vybornej manzelky, aby som si vedel vazit, co mam doma. Pridem do Solosnice autom. Keby niekto chcel zviest zo Stupavy … Tesim sa, Juraj
Juraj - 22 12 08 - 09:49

V Sološnici sme sa stretli šiesti. Absolvovali sme nenáročný výstup, na vrchole sme zažili krásny extrém počasia a s vrcholovou fotografiou a pocitom, že nielen v objatí prírody sme v Božích rukách sme sa vrátili opäť do doliny. Vrámci tohoto silvestrovského dopoludnia bol priestor na rozhovor a aj na ticho a Boží hlas v nás. Ja osobne som sa veľmi tešil z bielej krajiny, ktorá nám tu dolu v tomto ročnom období tak chýba. Na záver sme si sľúbili, že najneskôr 31.12.2009 o 8:00 pred nemocnicou v Malackách sa opäť uvidíme. Zopár fotiek je na "Fotky z akcií":http://darko.sk/galeria/cpgslides.php?album=16&rows=3&cols=5
Dominik - 03 01 09 - 17:31

čaute, silvestrovský výstup som vymeškal, skúsim nevymeškať tohtoročný. Včera sme sa boli s deťmi sánkovať na Babe, môžem to odporučiť. Celý svah dlhšej zjazdovky je k dispozícii pre sánkovanie. Dodo, teda vieš využiť čas, super stránka.
Peter (Email) - 05 01 09 - 08:07

Ahojte turisti,
veru dobra akcia zda sa , velmi rad by som sa pridal , ale rozhodli sme sa ist potesit v samote moju mamu a tak som uprednostnil tuto rodinnu akciu. Snád niekedy nabudúce sa mi podarí pridať sa, odporučil by som v budúcnosti zobrať aj deti,kedže je toto združenie na podporu rodín, aby nezostali našim milovaným polovičkám na starosť , aby si aj ony mohli vypnúť ako tak z ich každodenných prác a nájsť chvílu pokoja aj ticha aj pre seba, aspoň ja to tak cítim pri mojich 4-och deťoch. Ahojte, želám Požehnaný Rok 2008 všetkým Vám.
Jozef J. - 05 01 09 - 09:47

cafte,tesim sa na tohtorocny vystup-vyslap...apropo,deti nech zostanu doma,toto je len pre chlapov Jozi.
martin - 21 10 09 - 18:31

  
Pamätať si osobné informácie?

Emotikony /

Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Malé upozornenie: všetky HTML tagy okrem <b> a <i> budú odstránené. Odkazy a maily stačí vložiť zapísaním obyčajného textu.

Združenie
pre podporu rodín a detí

Sme občianskym združením v službách rodiny a detí. Usilujeme sa o všestrannú podporu a povznesenie rodiny.

Vnímame a sami vo svojich rodinách zažívame tlak, ktorý je dnes vyvíjaný na rodinu. Prostredníctvom našich aktivít chceme pomôcť otcom a matkám vytvárať v ich rodinách prostredie vzájomnej lásky a prijatia.

O násStanovy združenia

Dátum vloženia záznamu Pondelok 20 Apríl 2009 at 8:07 pm Stanovy OZ DaR


Prečo sme tu

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 15 Marec 2009 at 6:53 pm Milí kamaráti a známi, dnes už rodičia väčších či menších detí. (Celý článok)


Náš tím

Dátum vloženia záznamu Piatok 09 Január 2009 at 9:52 pm (Celý článok)


Naša vízia

Dátum vloženia záznamu Nedeľa 07 December 2008 at 12:52 am Dar je občianske zduženie, ktoré založili matky a otcovia rodín. Denne sa vo svojich rodinách stretávame s mnohými výzvami. (Celý článok)