TV DaR - Naša malá televízia

Na tejto stánke budeme zhromažďovať videá zamerané na podporu rodiny, obnovu a upevnenie vzťahov medzi manželmi a výchovu detí. Ak vás na internete nejaký záznam oslovil, pošlite nám linku, ak to bude možné, uverejníme ho na tomto mieste.Prof. Petr Piťha o nás

Dátum vloženia záznamu Utorok 31 Marec 2015 at 10:21 pm Prejav prof. Petra Piťhy, prepošta Kolegiátní kapituly Všech svatých na Pražskom hrade

Otec Marián Kuffa na tému referendum a zdravý rozum

Dátum vloženia záznamu Sobota 31 Január 2015 at 6:54 pm Prorocký hlas do zmätenej doby.STIAHNUŤ TOTO VIDEO


Následky homosexuálneho manželstva v spoločnosti

Dátum vloženia záznamu Streda 28 Január 2015 at 9:27 pmPre aktiváciu tituliek treba kliknúť na CC vpravo dolu.


Mark Gungor: Príbeh dvoch mozgov

Dátum vloženia záznamu Pondelok 05 Január 2015 at 10:23 am Americký kazateľ Mark Gungor pútavým a vtipným spôsobom rozpráva o manželstve a identite muža a ženy.

Homeopatia - duchovné pozadie?

Dátum vloženia záznamu Utorok 17 Jún 2014 at 9:31 pm Homeopatia ako veda, mýtus alebo pôsobenie naprirodzena? Moderátori a hostia relácie rádia Lumen hľadajú odpoveď na túto otázku.
Homeopatia - vedecký pohľad

Dátum vloženia záznamu Utorok 17 Jún 2014 at 9:07 pm Dokument o základoch homeopatie. Autori hľadajú pravdu o princípoch homeopatickej liečby. Tiež zodpovedia otázku, prečo nie je homeopatia dodnes akceptovaná prírodnými vedami.
Zaujímavé informácie nájdete aj tu: Veda a homeopatia
Rodina potrebuje odvážneho lídra

Dátum vloženia záznamu Utorok 10 December 2013 at 2:40 pm Otec Anton Pariľák rozpráva, ako byť dobrým lídrom vo svojej rodine.
Narodený o tri mesiace skôr

Dátum vloženia záznamu Sobota 07 December 2013 at 10:21 pm

Toto dojímavé video natočil otecko malého Warda Scota, ktorý sa narodil o viac ako neuveriteľné tri mesiace skôr. Jeho drobné telíčko si k sebe matka mohla privinúť až po niekoľkých dňoch. Otec Benjamin zachytával všetky tieto momenty na kameru, od tých najťažších chvíľ, až po veselý koniec, kedy sa po viac ako 100 dňoch, malý Ward dostal konečne domov.


Ward Miles - First Year from BenjaminScot on Vimeo.